Logo
Řemeslný trh a zábavný program pro děti i dospělé

logo Partnerem lesního jarmarku je výrobní společnost Carborundum Electrite a.s., člen skupiny Tyrolit. Čím se společnost zabývá a proč se rozhodla pro sponzoring akce, to prozradil její ředitel Ing. Tomáš Pajerský.

Proč jste se rozhodli lesní jarmark podpořit?

Protože si velmi vážíme manuálně zručných lidí. V dnešní době jedniček a nul se pomalu vytrácí řemesla, která jsme zdědili po našich předcích a to je velká škoda. Současně se nám líbí přírodní pojetí akce a důraz na ekologii, protože i ta je pro nás důležitým tématem.

Řeknete nám více o samotné společnosti? Čím se zabývá?

Společnost Carborundum Electrite a.s. sídlí v Benátkách nad Jizerou. Je součástí skupiny Tyrolit group, která patří mezi tři největší výrobce brusiv na světě. Počátek historie firmy spadá už do roku 1893, kdy byla v tehdejším závodě Carborundum Werke v Benátkách vyrobena nová látka – karbid křemíku. I my jsme tedy takovým již tradičním výrobcem, který potřebuje mnoho manuálně zručných lidí. V současnosti zaměstnáváme cca 310 zaměstnanců a stále hledáme nové kolegy.

Jaké pozice obsazujete a co případným zájemcům můžete nabídnout?

Hledáme především schopné lidi na které se lze spolehnout. Uplatnění u nás najdou v pozicích napříč společností – ve výrobě, logistice i administrativě. Na oplátku nabízíme velmi dobrou základní mzdu a k ní velké množství odměn a bonusů. Detailní informace najdou zájemci na stránkách carborundum.jobs.cz/volna-mista.

Všechny také zveme na náš stánek na lesním jarmarku, kde budou přítomni zástupci naší společnosti. Rádi si se zájemci o jejich případném uplatnění u nás popovídáme osobně.